• Detail firmy

Pavel Báni

Základní popis

Nabídka stavebního zámečnictví. Provádění ocelových konstrukcí, zábradlí, schodišť a úprav kovových materiálů.

Adresa

Revoluční 105
330 24 Heřmanova Huť

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47736445

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnictví

Kontaktní údaje

E-mail: p.bani@seznam.cz
WWW: www.bani.cz

Kontaktní osoba

Pavel Báni - Majitel

Mobil: +420 602 649 062
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.