• Detail firmy

PATRON 21 servis, s.r.o.

Základní popis

Stavební a betonářské práce, základové desky a hrubé stavby RD, lité anhydritové podlahy (anhydrit). Doprava a čerpání betonu a maltových směsí.

Adresa

Bělkovice - Lašťany 678
783 16 Bělkovice - Lašťany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27784746
Rok založení:  2006
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Základové desky a hrubé stavby RD

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 686 608
E-mail: info@patron21servis.cz
WWW: www.patron21servis.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Tichý - Jednatel

Mobil: +420 773 474 928

Zdenka Tichá - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.