• Detail firmy

Patrik Zíma

Základní popis

Provozujeme autopůjčovnu. Zajišťujeme osobní i nákladní dopravu do 3,5 tuny. Nabízíme pronájem profesionálních řidičů, správu a údržbu vozového parku.

Adresa

K letišti 1074/32
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71669353
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme autopůjčovnu.

Zajišťujeme osobní i nákladní dopravu do 3,5 tuny. Nabízíme pronájem profesionálních řidičů, správu a údržbu vozového parku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 577 771
E-mail: info@pazi.cz
WWW: www.pazi.cz

Kontaktní osoba

Patrik Zíma - Majitel

Mobil: +420 608 950 771
Další firmy v oboru

TONDA BETONPUMPE s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dopravě betonu. Zabezpečujeme dopravu a čerpání betonu prostřednictvím speciálního technického vybavení a v oboru máme mnohaleté zkušenosti.

Miloslav Jirsa

Provozujeme autoservis, pneuservis i autopůjčovnu. Zajišťujeme opravy vozidel do 3,5 tuny - provádíme výměny olejů, kapalin, výfuků, katalyzátorů, spojek, rozvodů motorů a podvozkových částí, mechanické opravy, laserovou geometrii, diagnostiku apod. Nabízíme ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž celopolepy vozidel foliemi včetně oprav celopolepů.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.