• Detail firmy

Patrik Vítek

Základní popis

Přeprava osob 8+1 - na letiště, k moři, firemní akce, svatby a do ciziny. Autodoprava do 3,5t - odvoz hudebních skupin, maloobjemové stěhování a expresní zásilky. Renovace a údržba střešních oken.

Adresa

Újezd 23
592 12 Újezd

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87757206
DIČ:  CZ8708075288

Výrobky, činnosti

Autodoprava, přeprava osob.

Kontaktní údaje

E-mail: Passenger-Vitek@atlas.cz

Kontaktní osoba

Patrik Vítek - Majitel

Mobil: +420 608 264 071
E-mail: Passenger-Vitek@atlas.cz
Další firmy v oboru

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

ZABABA, s.r.o.

Zajišťujeme provoz, opravy a pronájem historických železničních a silničních vozidel. Nabízíme přepravu po všech drahách regionálních i celostátních, které jsou ve vlastnictví České republiky a provozovatelem je Správa železniční dopravní cesty.

DOKAS , s.r.o.

Poskytujeme služby smluvní přepravy osob po Praze, ČR a celé EU. Zajišťujeme individuální přepravu osob, komfortní taxislužbu po Praze i transfery na letiště. Smluvní autodoprava nabízí služby na vysoce profesionální úrovni. Garantujeme včasný příjezd a bezpečnou jízdu pod taktovkou našich zkušených řidičů.