• Detail firmy

Patrik Veselský

Základní popis

Provádíme kompletní jednorázové i pravidelné úklidové práce ve firmách, domácnostech a na stavbách, úklid venkovních ploch.

Adresa

Pionýrská 991/22
779 00 Nová Ulice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73927431
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Provádíme kompletní jednorázové i pravidelné úklidové práce ve firmách, domácnostech a na stavbách, úklid venkovních ploch.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 879 448
E-mail: info@veselsky-uklid.com
WWW: www.veselsky-uklid.com

Kontaktní osoba

Patrik Veselský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.