• Detail firmy

Patrik Nedzbala

Základní popis

Realitní služby na míru pro Vás. Prodej a pronájem domů, bytů, pozemků v Praze a okolí. Stěhování v rámci služeb zdarma.

Adresa

Poděbradská 777/9
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87176581

Výrobky, činnosti

Realitní makléř

Férové jednání a žádné skryté poplatky. Nejdůležitějším kritériem při mé práci je jednání na rovinu ať už s prodávajícím či kupujícím.

Kontaktní údaje

E-mail: patrik.nedzbala@re-max.cz
WWW: www.domy-byty-praha.cz

Kontaktní osoba

Patrik Nedzbala - Majitel

Mobil: +420 725 357 225
E-mail: patrik.nedzbala@re-max.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.