• Detail firmy

Patrik Krbec

Základní popis

Provádíme zednické i sádrokartonářské práce, koupelny na klíč, soklový a fasádní systém MARMOROC, stavbu betonových plotů, zateplování či mytí fasád.

Adresa

Červená Řečice 147
394 46 Červená Řečice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69541639

Výrobky, činnosti

Provádíme zednické i sádrokartonářské práce

Provádíme zednické i sádrokartonářské práce, koupelny na klíč, soklový a fasádní systém MARMOROC, stavbu betonových plotů, zateplování či mytí fasád. Pokládáme zámkové dlažby i obklady. Realizujeme bytová jádra a kuchyně. Pronajímáme a montujeme leše

Kontaktní údaje

E-mail: zednictvi.kp@seznam.cz
WWW: www.zednictvi.kp.sweb.cz

Kontaktní osoba

Patrik Krbec - Majitel

Mobil: +420 604 617 813

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.