• Detail firmy

Patrik Kočí

Základní popis

Prodáváme kancelářský nábytek, židle a křesla. Nabízíme kuchyňské židle a stoly. Poskytujeme dopravu včetně montáže, 3D návrhy.

Adresa

Křenova 409/52
602 00 Brno - Trnitá

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69741565

Výrobky, činnosti

Poskytujeme dopravu včetně montáže, 3D návrhy.

Prodáváme kancelářský nábytek, židle a křesla. Nabízíme kuchyňské židle a stoly.

Kontaktní osoba

Patrik Kočí - Majitel

Mobil: 604 851 929
E-mail: info@koci-nabytek.cz
WWW: www.koci-nabytek.cz
Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Marouk, s.r.o.

Zabýváme se prodejem židlí a nábytku. Dodáváme židle, stoly, křesla, lavice, šatní, archivační a dílenské skříně, věšáky, kartotéky a mnoho dalšího. Nabízíme dopravu, montáž, nastavení židlí a odborné poradenství při výběru.