• Detail firmy

Patrik Jeřábek

Základní popis

Kontroly práce neschopných

Adresa

Žižkova 145
273 09 Švermov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88328121
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kontroly práce neschopných

Kontaktní údaje

WWW: www.kontrolanemocnych.eu

Kontaktní osoba

Patrik Jeřábek - Majitel

Mobil: +420 605 284 119
E-mail: p.jerabek@krach-cz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.