• Detail firmy

Patrik Girgle

Základní popis

Zabýváme se prodejem kvalitních nekomerčních krmiv značek FirstMate, Belcando, Arden Grange, Fromm Family, Nuova Fattoria a další. Naše krmiva jsou každoročně zařazena na seznam TOP DRY FOODS jako dlouhodobě kvalitní a důvěryhodná.

Adresa

Jana Maluchy 201/47
700 30 Ostrava - Dubina

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74517694

Výrobky, činnosti

Krmivo pro psy

Kontaktní údaje

E-mail: info@betfordogs.cz
WWW: www.bestfordogs.cz

Kontaktní osoba

Patrik Girgle - Majitel

Telefon: 725 007 362
E-mail: info@betfordogs.cz
Další firmy v oboru

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.