• Detail firmy

Patrik Drofa

Základní popis

Zabýváme se veškerou stavební činností, úpravami terénů a výrobou zpevněných ploch komunikací, vjezdů, parkovišť či dvorů. Nabízíme dopravu materiálu.

Adresa

Krašovice 107
330 13 Krašovice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73455288

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Zabýváme se veškerou stavební činností, úpravami terénů a výrobou zpevněných ploch komunikací, vjezdů, parkovišť či dvorů. Nabízíme dopravu materiálu. Provádíme také otvory do stěn až do 600mm šířky za pomoci vodou chlazené diamantové pily.

Kontaktní údaje

E-mail: patrikdrofa@seznam.cz
WWW: www.patrikdrofa.webnode.cz

Kontaktní osoba

Patrik Drofa - Majitel

Mobil: +420 728 283 982
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

Jaroslav Masaryk

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopové práce, štukování, zahradní úpravy, realizaci kanalizačních přípojek, zednické práce a zajišťujeme práci s bagrem.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.