• Detail firmy

Patricie Červená

Základní popis

Nabízíme projektantské a inženýrské služby v oblasti pozemních staveb. Provádíme technický dozor investora, průkazy energetické náročnosti budov.

Adresa

Přehvozdí 21
281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65605641

Výrobky, činnosti

Nabízíme projektantské a inženýrské služby

Nabízíme projektantské a inženýrské služby v oblasti pozemních staveb. Provádíme technický dozor investora, průkazy energetické náročnosti budov.

Kontaktní údaje

Mobil: 731 277 255
E-mail: cervenymart@seznam.cz
WWW: www.pcprojekty.cz

Kontaktní osoba

Patricie Červená - Majitel

Mobil: 603 906 957
Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.