• Detail firmy

PASS CB s.r.o.

Základní popis

Půjčovna a servis stavebních strojů - vibrační technika, pěchy, válce, ponorné vibrátory, čerpadla, kompresory. Jsme autorizovaný servis WACKER, rýpadla KOMTSU, bednění PERI, zdvihací zařízení STROS. Jádrové vrtání, lanové, stěnové a spárové řezání.

Adresa

Okružní 665
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28100131

Výrobky, činnosti

půjčovna stavebních strojů

Kontaktní údaje

E-mail: holinka@passcb.cz
WWW: www.passcb.cz

Kontaktní osoba

JAN KŘEPELKA - Prokurista

JOSEF KUKRÁL - Jednatel

JAROSLAV KUBÍČEK

Mobil: +420 602 120 246

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEST STAVEBNÍ STROJE s.r.o.

Prodej a servis stavebních zemních strojů. Přídavná zařízení, náhradní díly. Kolové nakladače LOCUST, pásové bagry YANMAR, kloubové nakladače ATLAS, hutnící technika, stroje pro kompostárny, starší stroje UNC, vázací prostředky. Oleje a maziva zn. Nils.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.