• Detail firmy

PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Základní popis

Výhradní zástupce systému Wolf-Thermo-Module a Lüfta pro ČR. U nás již od roku 2006. Profesionální systém pro stavbu pasivních a nízkoenergetických domů.

Adresa

Na Zahradách 3170
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29260426
DIČ:  CZ29260426

Výrobky, činnosti

Profesionální systém

pro stavbu pasivních a nízkoenergetických domů.

Kontaktní údaje

E-mail: pd.prodej@email.cz

Kontaktní osoba

Bc. Ivan Filípek - Jednatel

Telefon: 777 912 370
E-mail: pd.prodej@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.