• Detail firmy

PARTY NÁBYTEK, s.r.o.

Základní popis

Půjčovna nábytku a jiného inventáře nejen pro společenské akce. Zajistíme kompletní servis. V naší nabídce naleznete: stoly, ubrusy, sukně, židle včetně potahů, sedačky, pódia, šatny, paravany, pivní sety, zrcadla, stany, plážová lehátka a jiné.

Adresa

V Šárackém údolí 2319/17
164 00 Praha 6 - Nebušice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28501284

Výrobky, činnosti

Půjčování a pronájem nábytku, mobiliáře.

Vybavení pro akce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 074 009

Kontaktní osoba

Patrik Berg - Jednatel

Mobil: 608 825 819
Mobil: 777 809 720
E-mail: berg@partynabytek.cz
WWW: www.partynabytek.cz

Monika Hejtmánková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.