• Detail firmy

PART agency, a.s.

Základní popis

Realizace akcí na klíč - koncerty, kulturní, sportovní a firemní akce. Zastupování umělců. Realizace časopisů na klíč, grafický design, loga.

Adresa

Radlická 663/28
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27218155
DIČ:  CZ27218155

Výrobky, činnosti

Firemní akce na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 091 442
Telefon: +420 224 091 441
E-mail: info@part.cz

Kontaktní osoba

Miriam Nosková - Předseda představenstva

Peter Šveda - Člen představenstva

Lucie Směšná - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".