• Detail firmy

PARSTAV s.r.o.

Základní popis

Parkování u Letiště. Nabízíme vám levné a bezpečné řešení. Problémů s parkováním. Nonstop přeprava k odbavovacím halám klimatizovaným. Autem a zpět.

Adresa

U školky 489
250 67 Klecany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25694570
DIČ:  CZ25694570

Výrobky, činnosti

Parkování u letiště

Nabízíme vám levné a bezpečné řešení problémů s parkováním. Nonstop přeprava k odbavovacím halám klimatizovaným autem a zpět.

Kontaktní údaje

E-mail: seopark@seznam.cz
WWW: parkovisteletisteruzyne.cz

Kontaktní osoba

Roman Bejšovec - Jednatel

Mobil: +420 776 488 558
E-mail: seopark@seznam.cz
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.