• Detail firmy

Parodia print, s.r.o

Základní popis

Nabídka reklamních, marketingových a webdesignových služeb. Prodej reklamních předmětů a dárkového zboží. Provozujeme řezání a gravírování laserem.

Adresa

Hněvkovského 677/66a
617 00 Brno - Komárov

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27735966

Výrobky, činnosti

Nabídka reklamních webdesignových služeb

Nabídka reklamních, marketingových a webdesignových služeb. Prodej reklamních předmětů a dárkového zboží. Provozujeme řezání a gravírování laserem.

Kontaktní údaje

E-mail: reklama@parodia.cz
WWW: www.reklamnifabrika.cz

Kontaktní osoba

Jiří Brus - Jednatel

Mobil: 604 171 372
Další firmy v oboru

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.

MetalChem s.c.

Metalchem ​​je renomovaným výrobcem desek, oznaczeniowych, varování, zářivkové světlo, přední panely, řádky reklamy, pamětní diplomů, osvědčení, odznaky a vizitky na dveře z oceli, mědi, mosazi a bronzu.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.