• Detail firmy

Parmenio Business, s.r.o.

Základní popis

Komplexní servis - investiční zlato a ostatní drahé kovy. S možností jednorázového nákupu a spoření. 100% odkup max. do 3 dnu. Mnoho dalších výhod.

Adresa

U Kamýku 284/11
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24837393
DIČ:  CZ24837393

Výrobky, činnosti

Komplexní servis - investiční zlato a ostatní

drahé kovy. S možností jednorázového nákupu a spoření. 100% odkup max. do 3 dnu. Mnoho dalších výhod.

Kontaktní údaje

E-mail: bohuslav.cermak@sporeni-se-zlatem.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Čermák

Mobil: +420 602 252 529
E-mail: bohuslav.cermak@sporeni-se-zlatem.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.