• Detail firmy

Parlucetom s.r.o.

Základní popis

Hlavní profil firmy je výroba svíček a parafínových vkladů. Výroba sviček z parafinu a prodej našich výrobků.

Adresa

Kozinova 2284/12
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29462398

Výrobky, činnosti

Výroba svíček

Kontaktní údaje

E-mail: petr.doubek@tokol.cz
WWW: www.tokol.cz

Kontaktní osoba

PETR DOUBEK

Mobil: +420 775 599 135

TOMASZ JAN KOĽA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Chembet Bogdan Trzonek

Gelcoatů a topcoaty naše firma vyrábí vysoce kvalitní suroviny, které v průběhu procesu jsou navíc ventiloval s cílem získat co nejlepší kvalitu. Míšení a provzdušňování se provádí v míchačce, přičemž použití škrabákové a míchadla zařízení a za sníženého tlaku proti čerpadla dává vynikající výsledky.