• Detail firmy

PARIS agency Pavel Rys

Základní popis

Naše společnost se věnuje komplexnímu zajištění akcí. Zařizuje firemní akce na klíč,s možností zajištění i veškerého občerstvení či poradenství,jaké občerstvení zvolit. Zaměřujeme se i na akce s historickou tématikou. Udělejte si akci bez zařizování.

Adresa

Za Kovářským rybníkem 268
149 00 Praha 4 - Šeberov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69756911
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní akce na klíč

- zařídíme Vám veškeré akce v rámci Vaší společnosti. Komplexní zařízení akce. O nic se nemusíte starat.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 866 114
E-mail: rys.pavel@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rys - Majitel

Mobil: +420 777 866 114
E-mail: rys.pavel@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.