• Detail firmy

Paringstav, s.r.o.

Základní popis

Prodej stavebních pozemků, realizace investičních záměrů. Developerská, inženýrská, realitní a zprostředkovatelská činnost v oblasti výstavby.

Adresa

Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27143341
  • Služby

Výrobky, činnosti

prodej a realizace

Prodej stavebních pozemků, realizace investičních záměrů. Developerská, inženýrská, realitní a zprostředkovatelská činnost v oblasti výstavby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 671 774
Fax: +420 321 671 774
E-mail: info@paringstav.cz
WWW: www.paringstav.cz

Kontaktní osoba

ing. Jindřich ing.Hof - Jednatel

Mobil: +420 737 282 721
E-mail: info@paringstav.cz
Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.