• Detail firmy

PARETO CZ s.r.o

Základní popis

Maloobchod i velkoobchod, nabízíme podlahové krytiny, dveře interiérové, zárubně a doplňky. Řešení bytových interiérů ve spolupráci s architektem.

Adresa

Kosmova 4721
430 03 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27292746
DIČ:  CZ27292746
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Činnost interiérové studio

Kontaktní údaje

Telefon: 474 620 332
E-mail: info@pareto.cz
WWW: www.pareto.cz

Kontaktní osoba

Bc. Petr Kozl - Majitel

Mobil: 777 790 610
E-mail: kozl@pareto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.