• Detail firmy

PARAMAX s. r. o.

Základní popis

Komponenty a náplně do elektronických cigaret. Nabízíme potřeby pro e cigarety. Na výběr e-cigarety, elektronické dýmky, vaporizery, nabíječky.

Adresa

Mendelova 119/24
405 02 Děčín VII - Chrochvice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22774475
DIČ:  CZ22774475

Výrobky, činnosti

Elektronické cigarety

Kontaktní údaje

E-mail: info@kurakuvsvet.cz
WWW: www.kurakuvsvet.cz

Kontaktní osoba

Radek Průcha - Jednatel

Mobil: +420 608 807 392
E-mail: objednavky@kurakuvsvet.cz

Pavel Zápotocký - Jednatel

Další firmy v oboru

Spectro Color Roman Braczkowski

Společnost Spectro Color spolupracuje s řadou významných institucí v naší zemi. Jen zmínit řadu výzkumných projektů financovaných výzkum vědeckého výboru. Po mnoho let, společnost je nejen výrobce těchto zařízení, ale také se šíří velmi užitečných znalostí v oblasti fotometrie a kolorimetrie.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.