• Detail firmy

Papírny Bohemia s.r.o.

Základní popis

Sprostředkování obchodu a služeb, provoz e-shopu s kancelářskými potřebami, úklidovými pomůckami, drogérií, úklidovou technikou, atd...

Adresa

Havlíčkovo náměstí 328/6
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24789291
DIČ:  CZ24789291
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej - e-shop

- papírový program (ručníky, toaletní papír, utěrky, ubrousky, kancel. papír), pytle na odpad, drogérie (mýdla, dezinfekce, prostředek na nádobí), atd

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 624 665
E-mail: papiernik@papirnybohemia.cz
WWW: www.papirnybohemia.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Cieslar

Alexandr Bijok - Jednatel

Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí.