• Detail firmy

PAPÍR A TISK s.r.o.

Základní popis

Produkční digitální tisk. Tiskneme formuláře, navštívenky, klubové ročenky, pozvánky, časopisy, pohlednice, vstupenky, diplomy, dárkové šeky, zpravodaje. Vyrobíme knihy, brožury, plakáty, samolepky, kalendáře Twin wire. Dodáváme grafické papíry.

Adresa

Královopolská 3052
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25544861

Výrobky, činnosti

Prodej grafických a kancelářských papírů

Prodej grafických a kancelářských papírů. Malonákladový digitální tisk do formátu 33 x 100 cm a gramáže 430g. Internetový obchod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 537 020 020
Mobil: +420 774 430 014
Fax: +420 541 213 762
E-mail: print@papiratisk.cz
WWW: www.papiratisk.cz

Kontaktní osoba

Petr Vysoudil - Jednatel

Mobil: +420 608 430 004
Další firmy v oboru

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

Ing. Peter Lukšo - Servis kancelářské techniky

Zajišťujeme servis a opravy kopírek, tiskáren a projektorů v Brně a okolí. Do firem dodáváme spotřební materiál pro chod kanceláře.