• Detail firmy

Papik s.r.o.

Základní popis

Co vše vyrábíme - kuchyňské linky - dětské pokoje - obývací pokoje - ložnice - předsíně, chodby - koupelnový nábytek - šatní skříně

Adresa

Litoměřická 103
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28689097

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: romanpapik12@gmail.com
WWW: www.papik.eu

Kontaktní osoba

Roman Papík - Jednatel

Telefon: 602 181 239

Pobočky

TRUHLÁŘSTVÍ ROMAN PAPÍK
U Spojů 578
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.