• Detail firmy

PANNONTECH Bohemia s.r.o.

Základní popis

Výrobce strojírenských celků pro energetiku, průmysl, stavebnictví – šnekové dopravníky, tlakové nádoby, akumulační nádrže, nerezové nádrže, potrubní cesty a spalinovody, sila, komíny. Dále kovovýroba – kotle na biomasu, ocelové konstrukce, svařence.

Adresa

Průmyslová 163
674 01 Jejkov

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29364418
DIČ:  CZ29364418
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výrobce strojírenských celků pro energetiku,

průmysl, stavebnictví.

Kontaktní údaje

E-mail: pannontech@centrum.cz
WWW: www.pannontech.cz

Kontaktní osoba

Milan Lehký

Telefon: +420 568 838 517
E-mail: pannontech@centrum.cz
Další firmy v oboru

M - KOVO s.r.o.

Nabízíme strojírenskou, zámečnickou a nástrojářskou výrobu včetně frézování, vrtání a soustružení. Zabýváme se výrobou sériovou, ale i kusovou.

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK, s.r.o.

Specialista v oblasti vstřikování plastů, forem a nástrojů. Prodej normalizovaných dílů (formy, nástroje), ocelí, pružin, vstřikovacích lisů, temperačních přístrojů, osvětlení pracovišť, antivibračních podložek a ergonomických rohoží.

TOPTHERM, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je kovoobrábění a povrchové úpravy kovů. Provádíme CNC obrábění, soustružení, frézování, svařování, lisování plechů do tloušťky 0,8 (tonáž lisů 400 t tažné síly), drátové řezání a povrchové úpravy, jako je lakování, omílání či kalení. Vyrábíme nástroje na zakázku. Většinu našich produktů vyvážíme do zemí EU, některé naše výrobky naleznete i v Austrálii.