• Detail firmy

PANAX Co, s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje nakladatelství a vydavatelství lékařských publikací a elektronického magazínu.

Adresa

Záhřebská 148/50
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63074991
DIČ:  CZ63074991
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  50
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vydavatelství a nakladatelství odborné zdravotnické literatury, vydává publikaci Remedia Compendium, specifickým způsobem setříděný přehled léčiv registrovaných v ČR.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 251 366
Mobil: +420 602 213 350
Fax: +420 224 255 217
E-mail: panax@panax.cz
WWW: www.panax.cz
Další firmy v oboru

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.