• Detail firmy

Pamela Marvalová

Základní popis

Květinářství.

Adresa

Na příkopě 988/31
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86650670

Výrobky, činnosti

Květinářství

Kontaktní osoba

Pamela Marvalová - Majitel

Telefon: +420 222 212 188
Mobil: +420 777 656 070
E-mail: pamela@kvetinypamela.cz
WWW: www.kvetinypamela.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Ing. Klára Bízová

Náš květinový ateliér zajišťuje kompletní floristický servis. Vytváříme květinová aranžmá, dekorace a výzdoby nejen do soukromých, ale i do reprezentačních prostor, jako jsou kanceláře, recepce, hotely, restaurace apod. Dále nabízíme svatební aranžmá a slavnostní i smuteční květinové vazby na zakázku. Připravíme Vám kytici pro jakoukoliv příležitost dle Vašich přání. Neváhejte se na nás obrátit.