• Detail firmy

Palmtech s.r.o.

Základní popis

Výroba kamenných plotů dle patentované technologie. Nízká cena, design a možnost výstavby svépomocí. Novinka na trhu. Zaváděcí ceny.

Adresa

Rosice 29
538 34 Rosice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28820703
Rok založení:  2011
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kamenné ploty s doplňky

- jedná se o komplexně pojaté systémové řešení neprůhledného oplocení pozemků. Základním rysem je perfektní neokoukaný design, jednoduchá montáž, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 770 977
Mobil: +420 777 770 982
E-mail: info@palmtech.cz
WWW: www.palmtech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luboš Malinský - Jednatel

Mobil: +420 777 770 982

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Jakub Nerad

Zabýváme se zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje menší ocelové konstrukce, schody, mříže, zábradlí, ploty, branky, regály apod. Dodáváme a montujeme brány včetně pohonů. Prodáváme rovněž TRIDO garážová vrata s pohonem.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.