• Detail firmy

PALI-servis s.r.o.

Základní popis

Suché mytí automobilů je převratem v tomto oboru. Bez použití vody umožňuje dokonalé a ekologické umytí vašeho vozu přímo tam, kde parkujete.

Adresa

Podlesí 296
261 01 Podlesí

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24194492
DIČ:  CZ24194492

Výrobky, činnosti

Suché mytí automobilů

Kontaktní údaje

E-mail: spalivec@mobilni-mycka.cz
WWW: www.mobilni-mycka.cz

Kontaktní osoba

Štěpán Palivec - Jednatel

Mobil: +420 602 418 977
E-mail: spalivec@mobilni-mycka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.