• Detail firmy

Palco s.r.o.

Základní popis

dřevostavby na klíč výroba lepených nosníků ( pro stropy, krovy, půdní vestavby … ) lesnickou činnost ( těžba, přibližování, manipulace, pěsteb.činnost…) nákup lesů ( s pozemkem, nastojato, pronájem ) obchod s kulatinou a řezivem

Adresa

Holečkova 907/47
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26114593

Výrobky, činnosti

Dřevoobrábění a zpracování dřeva.

dřevostavby na klíč výroba lepených nosníků ( pro stropy, krovy, půdní vestavby … ) lesnickou činnost ( těžba, přibližování, manipulace, pěsteb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 395 156
E-mail: palco@palco.cz
WWW: www.palco.cz

Kontaktní osoba

Pavel Tůma - Jednatel

Mobil: +420 602 476 310

Romana Sewaldová - Jednatel

Mobil: +420 777 688 297
Další firmy v oboru

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.