• Detail firmy

Palatinum s.r.o.

Základní popis

Nabídka kurzů v oblasti prodeje. Kurzy jsou připraveny pro manažery a vedoucí pracovníky. Programy obsahují analýzy, které jsou provázány s praxí.

Adresa

Nepomuk 17
262 42 Nepomuk

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27175588

Výrobky, činnosti

Nabídka kurzů v oblasti prodeje.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 223 353
E-mail: info@palatinum.cz
WWW: www.palatinum.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Procházka - Jednatel

Mobil: +420 602 777 824

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.