• Detail firmy

PAKR, s.r.o.

Základní popis

Provádíme izolace proti vodě - spodní stavba, terasy, balkóny, střešní pláště. Asfaltové pásy, PVC a další. Kontaktní zateplovací systémy. Šikmé střechy na klíč, klempířské práce. Odborná způsobilost prokázána zapsáním do projektu Zelená úsporám.

Adresa

Břežany II 14
282 01 Břežany II

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25687921

Výrobky, činnosti

Provádíme izolace proti vodě - spodní stavba, tera

Kontaktní údaje

E-mail: info@ipakr.cz
WWW: www.ipakr.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kříž - Jednatel

Mobil: 777 932 388
Další firmy v oboru

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.