• Detail firmy

Paintball Elite Ostrava

Základní popis

Pořádáme paintballové akce pro firmy i menší skupiny zájemců, zapůjčujeme kompletní paintballové vybavení včetně oblečení. Kromě našeho hlavního hřiště máme pár vytipovaných míst, kde si můžete s námi zahrát.

Adresa

(Nová Bělá - Aréna Hollywood)
724 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63342421

Výrobky, činnosti

Sportovní zařízení a areály

Pořádáme paintballové akce pro firmy i menší skupiny zájemců, zapůjčujeme kompletní paintballové vybavení včetně oblečení. Kromě našeho hlavního hřišt

Kontaktní údaje

E-mail: info@paintballelite.cz

Kontaktní osoba

Věra Dudová - Majitel

Mobil: +420 732 273 560
E-mail: info@paintballelite.cz
WWW: www.paintballelite.cz
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.