• Detail firmy

PaedDr. Jan Váňa

Základní popis

Zaměřujeme se na ofsetový, malonákladový i velkoformátový tisk, plotrovou grafiku, gravírování a potisk předmětů včetně služeb DTP studia.

Adresa

Palackého nám. 175
379 01 Třeboň

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15792994

Výrobky, činnosti

Tiskárna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 724 004
Telefon: +420 384 721 362
E-mail: tiskarna-java@iol.cz
WWW: www.tiskarna-java.cz

Kontaktní osoba

PaedDr. Jan Váňa - Majitel

Další firmy v oboru

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.