• Detail firmy

PADRONI s.r.o.

Základní popis

PADRONI - slaboproudé technologie, kamerové systémy, EZS a EPS, počítače, strukturované kabeláže,STA, docházkové a přístupové systémy.

Adresa

Kollárova 1790
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25995901
DIČ:  CZ25995901
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy a alarmy

PADRONI - slaboproudé technologie, kamerové systémy, EZS a EPS, počítače, strukturované kabeláže,STA, docházkové a přístupové systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@padroni.cz
WWW: www.padroni.cz

Kontaktní osoba

David Demartini - Jednatel

Mobil: +420 603 703 970
E-mail: info@padroni.cz

Roman Plištil - Jednatel

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.