• Detail firmy

PACINSTAL, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se především vodoinstalatérskou a topenářskou montáží a dále také výrobou zámečnických prvků. Získali jsme certifikáty "Zelená úsporám" pro dodávku a montáž solárně termických panelů, tepelných čerpadel a ostatních alternativních zdrojů.

Adresa

Václava Plačka 464
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28080173
DIČ:  CZ28080173
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské a topenářské práce

Vodoinstalace. Ústřední, etážové a podlahového topení. Kotle na tuhá paliva, zplynovací, plynové, kondenzační s možností ohřevu TUV a elektrokotle.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 125 555
Mobil: +420 773 145 555
E-mail: pacinstal@seznam.cz
WWW: www.pacinstal.cz

Kontaktní osoba

Michal Němec - Jednatel

Mobil: +420 773 125 555

Bohumír Volf - Jednatel

Mobil: +420 773 145 555
Další firmy v oboru

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Jaroslav Borůvka - Kovoobrábění

Zajišťujeme zámečnickou výrobu, soustružnické a frézařské práce. Specializujeme se na výrobu na zakázku - např. schody, zábradlí, stavební konstrukce. Zaměřujeme se na výrobu dílů ke krbovým kamnům od různých výrobců. Sídlíme v okrese Třebíč.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.