• Detail firmy

PAAPlast s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na úklidové služby a pomocné práce jako jsou nákupy či odvoz k lékaři nebo na úřady. Dále se zabývá likvidací odpadů, ručními pracemi s vlastní technikou, odborné zahradnické ruční práce, odklízení sněhu.

Adresa

5. května 175/7
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01509934
DIČ:  CZ01509934
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí kvalitní a finančně velice dostupný úklid jak jednorázový, tak pravidelný. Či jiné služby, jako jsou nákupy, odvoz k lékaři, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: www.pa apl ast .cz
E-mail: iveta.kramaricova@paaplast.cz

Kontaktní osoba

Jana Kivarottová - Jednatel

Telefon: 720 735 096

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.