• Detail firmy

P - TECHNIK, s.r.o.

Základní popis

Výroba svařenců, výpalků a hutního materiálu. Nabídka zámečnických služeb.

Adresa

Grunta 44
280 02 Grunta

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26693577

Výrobky, činnosti

Výroba svařenců, výpalků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 511 086
E-mail: p-technik@p-technik.cz
WWW: www.p-technik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Fousek - Jednatel

Mobil: +420 602 189 903

Vladimír Hanuš

Mobil: +420 725 101 601
Další firmy v oboru

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

BOVA Březnice, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem kování na dřevěné, tesařské a kamenné konstrukce a dalších spojovacích prostředků. Využíváme vlastního konstrukčního oddělení, sledujeme trh a dodáváme na něj každý rok nové výrobky.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.