Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
P. N. LOGISTIC

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001 a jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2016. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z Libereckého kraje.


Logistická a dopravní činnost - Liberecký kraj

Specializujeme se na logistickou a dopravní činnost. V oblasti dopravy a logistiky patříme mezi největší firmy zajišťující expresní dodávky zboží. Věnujeme se vnitrostátní i mezinárodní přepravě a disponujeme prostory pro skladování zboží. [ více informací ]

Mezinárodní přeprava zboží - Liberecký kraj

Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží. Disponujeme vlastními vozidly, případně využíváme externích vozidel, a to pro přepravu zboží v rámci celé EU a Turecka.

Vnitrostátní přeprava zboží - Liberecký kraj

Poskytujeme služby v oblasti vnitrostátní přepravy zboží. Díky vlastnímu vozovému parku jsme schopni nabídnout výhodné podmínky pro přepravu zboží jakéhokoliv typu po celé České republice.

Expresní dodávka zboží - ČR i zahraničí

Zaměřujeme se na expresní dodávku zboží. Nabízíme komplexní služby v oblasti expresní dodávky zboží, a to včetně možnosti uskladnění zboží. Disponujeme vlastními i externími vozidly. Poskytujeme individuální řešení každému našemu zákazníkovi.

Jak k nám