• Detail firmy

P + K Lišty s.r.o.

Základní popis

Dále vyrábíme lišty rohové a nábytkové, profilové a krycí lišty, hranoly

Adresa

Kvaň 13
267 62 Kvaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26386780
DIČ:  CZ26386780
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba dřevěných lišt

Výroba dřevěných, obrazových, podlahových i plochých lišt. Dále vyrábíme lišty rohové a nábytkové, profilové a krycí lišty, hranoly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 572 546
E-mail: pklisty@pklisty.cz
WWW: www.pklisty.cz

Kontaktní osoba

Petr Pospíšil - Jednatel

Mobil: +420 736 749 196

Petr Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 737 790 016
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Jiří Minařík

Věnujeme se truhlářské výrobě kuchyní, vestavěného i sektorového nábytku na míru pro firmy i domácnosti. Používáme kvalitní materiály a dbáme na individuální domluvu s každým zákazníkem. Působíme v Kladně a přilehlém okolí.

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.