• Detail firmy

P.J.Art Production s.r.o.

Základní popis

P.J.ART Production je produkce,nabízí jak kompletní realizaci akcí "na klíč".Zajistíme akce po stránce technické i programové,od malých,až po velké mezinárodní akce.Máme zkušenosti s akcemi v kulturních domech,sportovních halách i pod širým nebem.

Adresa

Jeronýmova 570/22
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27334473
  • Služby

Výrobky, činnosti

Technické zabezpečení akce

Kontaktní údaje

E-mail: info@pjart.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jakubec - Jednatel

Mobil: +420 605 980 002

Ing. Daniel Merz

Mobil: +420 728 835 268
Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Na Mlejnici s.r.o.

Zajistíme cateringový servis pro Vaš ples, bál a nebo hudební akci. Zajišťujeme také catering na oslavy výročí a jubilea, školení, semináře, workshopy a další akce.