• Detail firmy

P-H Okna

Základní popis

Prodej plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří z profilu VEKA a kování MAKO. Montáž, demontáž oken a dveří, včetně likvidace a zednického začištění. Dále nabízíme žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu, zimní zahrady a garážová vrata.

Adresa

Boženy Němcové 2041
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73379051

Výrobky, činnosti

Dveře, okna, vrata a příslušenství

Prodej plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří z profilu VEKA a kování MAKO. Montáž, demontáž oken a dveří, včetně likvidace

Kontaktní údaje

E-mail: ph.okna@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Pavlovský - Majitel

Telefon: +420 352 661 449
Mobil: +420 775 747 433
E-mail: ph.okna@seznam.cz
WWW: www.phokna.cz
Další firmy v oboru

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.