• Detail firmy

P & B COSTRUZIONI, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se temito službymi:projektová činnost technické poradenství vypracování projektu,realizace:rekonstrukce,restaurování,výstavba nových objektů,stavební dozor,nabídka projektů k realizaci,nákup a prodej nemovitostí

Adresa

Újezd 596/9
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26157004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 515 261
Fax: +420 222 521 261
E-mail: info@pbcostruzioni.com
WWW: pbcostruzioni.cz

Kontaktní osoba

Pierluigi Cardoselli - Jednatel

xx. Montermini

Mobil: +420 775 573 004
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.