• Detail firmy

P/A BOHEMIA s.r.o.

Základní popis

P/A znamená Press Automation neboli automatizace lisování.

Adresa

Zápy 110 250 01
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49678281

Výrobky, činnosti

automatizace lisování

Kontaktní údaje

WWW: www.pa.com
WWW: www.pabohemia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Šimek - Jednatel

Mobil: +420 606 626 288

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.