• Detail firmy

OZ - Regner

Základní popis

Dodávky, montáže a servis obchodního zařízení a interiérů všech typů prodejen a obchodních řetězců. Jsme smluvní prodejce firmy Wanzl pro Plzeňský, Karlovarský a Ústecký kraj. Dodáváme obchodní zařízení i od dalších výrobců.

Adresa

Sv. Čecha 170
334 42 Chlumčany

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40508196
DIČ:  CZ501012095
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vybavení obchodů a servis obchodního zařízení

Působíme na trhu od roku 1992 a zabýváme se dodávkami,montážemi a servisem obchodních zařízení a interiérů všech typů prodejen a obchodních řetězců.

Kontaktní údaje

E-mail: vaclav@oz-regner.cz
WWW: www.oz-regner.cz

Kontaktní osoba

Roman Regner - Jednatel

Mobil: +420 724 325 848
E-mail: vaclav@oz-regner.cz

Václav Regner - Jednatel

Mobil: +420 606 840 187
Další firmy v oboru

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.