• Detail firmy

"OV biatlon"

Základní popis

Vstupenky na MS v biatlonu,ubytování,program a další organizační informace hledejte na http://www.biathlonnmnm.cz Mistrovství světa v biatlonu 2013

Adresa

Vlachovická 1355
592 31 Hlinné

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22875271

Výrobky, činnosti

Vstupenky na MS v biatlonu

Kontaktní údaje

E-mail: m.zichacek@biatlon.cz
WWW: www.biathlonnmnm.cz

Kontaktní osoba

Michal Zicháček - Generální ředitel

Telefon: +420 776 713 517
E-mail: m.zichacek@biatlon.cz
Další firmy v oboru

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Hana Hašková

Cestovní agentura ORCHIDEA nabízí zájezdy do celého světa od cca 200 CK, pobytové i poznávací, vlastní dopravou, autobusem nebo letecky do celého světa, levné letenky, eurovíkendy nebo lázeňské pobyty, cestovní pojištění. Na požádání Vám sestavíme a zajistíme zájezd dle Vašeho přání jak pro jednotlivce tak pro kolektivy. V cestovním ruchu pracujeme již 20 let.