• Detail firmy

Outdoor Space Media, s.r.o

Základní popis

Potřebujete-li billboard, bigboard, naložit, odvézt a složit materiál nebo pronajmout montážní plošiny. Jsme reklamní agentura zajišťující v oblasti venkovní reklamy komplexní marketingové a reklamní služby

Adresa

Strakonická 53
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27603601

Výrobky, činnosti

pracujeme v oblasti venkovní reklamy komplexní

Potřebujete-li billboard, bigboard, naložit, odvézt a složit materiál nebo pronajmout montážní plošiny. Jsme reklamní agentura.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 737 413
Mobil: 602 666 594
E-mail: info@venkovni-reklama.cz
WWW: www.venkovni-reklama.cz

Kontaktní osoba

Dušan Kollar - Jednatel

Michal Hlaváček - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.